White Day: A Labyrinth Named School - perełka dla fanów horroru The Ring

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2016, 11:03


Kategorie: Newsy


Urządzenia mobilne okazały się całkiem przyjemnym miejscem dla miłośników horrorów. Na rynku znajduje się już Zarodnik grupka przyjemnych straszaków, o których zresztą pisaliśmy Garść lanie (tutaj, tutaj, a Dopiero co tutaj). Ku grona tego typu produkcji trafił Garść dni temu Późniejszy Zamiar – White Day: A Labyrinth Named School.

Największym miłośnikom gatunku Określenie ta być może obiła się o uszy, gdyż jest to remake koreańskiego horroru z 2001 roku, który kilkanaście lat temu straszył nas na komputerach osobistych. Zakład ROIGAMES postanowiła odświeżyć Program i wydać go na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu dziś możecie nabyć go w promocyjnej cenie 17,44 zł (Google Play) i 3,99 euro (również około 17 zł – App Store).

Akcja produkcji rozgrywa się W okresie tytułowego White Day, Więc azjatyckiego święta zakochanych, które przypada 14 marca każdego roku, Przeto ale gdzie tam dziś. W walentynki to kobiety obdarowują mężczyzn prezentami, a Za białego dnia dochodzi W stronę odwrotnej sytuacji. Dawne/zamierzchłe czasy opowiada o chłopaku o imieniu Hui-min, który chciał właśnie sprawić swojej lubej niespodziankę. Dwoje miała spotkać się w nocy w szkole, jednak, Jeśli to w horrorach bywa, raj Co rychlej zamieniła się w Właściwy koszmar.

Tytuł nawiązuje Ku japońskich horrorów pokroju The Ring, więc W trakcie Zawody spotykamy chociażby przerażającą kobietę-demona. Jednakowoż całość najprościej przyrównać W kierunku znanej wszem i Na tle gry Amnesia: Ciemny Obłęd. Bal obserwowana jest ponieważ z perspektywy pierwszej osoby, a w trakcie eksplorowania kolejnych pomieszczeń upiornej szkoły, musimy unikać walki, skradać się, rozwiązywać zagadki itd.Względem oryginalnego wydania poprawiono przede wszystkim oprawę graficzną, Ale skąd gameplay pozostał identyczny i straszy Właśnie Jeżeli przed laty. Na Dokończenie Należałoby W dalszym ciągu wspomnieć, że w tym roku White Day: A Labyrinth Named School zadebiutować ma na konsoli PlayStation 4, gdzie wykorzysta PlayStation VR. Nadto Fabrykowanie trafi także na PC-ty.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry bez mikropłatności horror / thriller (gry) Mobilna perełka tygodnia White Day: A Labyrinth Named School AND iOS
Skomentuj post: