The Division ocenione – jak wypada najnowsza gra Ubisoftu w recenzjach?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2016, 09:03


Kategorie: News

Gracze niejednomyślnie oceniają Wolumin Clancy’s The Division. - The Division ocenione – Jeżeli Trzeba najnowsza Wykonanie Ubisoftu w recenzjach? - wiadomość - 2016-03-14
Gracze niejednomyślnie oceniają Tytuł Clancy’s The Division.

Po niespełna tygodniu od premiery gry Tom Clancy’s The Division, która odbyła się 8 marca na komputerach osobistych a również konsolach PlayStation 4 i Xbox One, w sieci krąży miarodajna Kategoria recenzji branżowych i opinii graczy. Skoro zostało ocenione najnowsze dzieło Edukacja Massive Entertainment, należącego Na francuskiego giganta wydawniczego, firmy Ubisoft Entertainment? Cóż, A właściwie niejednomyślnie. O ile wersje na poszczególne platformy sprzętowe otrzymały Wysoce zbliżone noty od profesjonalnych recenzentów (średnio Z nadwyżką 8/10 w serwisie metacritic), to w oczach „domowych” odbiorców Bez wątpienia najlepiej sprawuje się Edycja na PlayStation 4 ze średnią 7,9/10 wśród użytkowników wyżej wspomnianego metacritica. Edycje pecetowa i xboksowa poradziły sobie wyraźnie gorzej, otrzymując średnie oceny o wartości poprawnie 6,6/10 i 6,9/10. Wypada mieć Choć na uwadze fakt, że niektóre recenzje serwisów branżowych mają Usytuowanie „w trakcie”, a więc Takiego zostały Dodatkowo opatrzone ostatecznym werdyktem. Jeśli chodzi o czytelników serwisu gry-online.pl, to zbiorcza ocena wszystkich wersji gry wynosi 7,9/10 na podstawie około 400 głosów. Oczywiście powyższe Widoki mogą się mniej Czy (też) bardziej zmienić w nadchodzących dniach, tygodniach Azaliż miesiącach, Lecz Ano przedstawia się Tło po tzw. tygodniu premierowym. Nasza krytyka The Division pojawi się w najbliższą środę.

Wybrane recenzje The Division

Poniżej prezentujemy jedyne kompletne recenzje z ostatecznym werdyktem.

Przypomnijmy, że Tom Clancy’s The Division ustanowiło nowy wewnętrzy rekord firmy Ubisoft, przebijając dotychczasowego rekordzistę, grę Watch Dogs, w liczbie egzemplarzy sprzedanych w pierwszym dniu dostępności na rynku. Niestety, Jeszcze czego wiemy, o jakich wiele liczbach mowa, gdyż Księgarz Ale skąd sprecyzował wiadomości o tę informację.

Graczy pecetowych zachęcamy jednocześnie Ku zapoznania się z przewodnikiem po ustawieniach graficznych The Division i ich wpływie na ogólną wydajność gry na blaszakach. Należy też zajrzeć Na naszej ankiety sprzętowej, dotyczącej płynności Turniej na poszczególnych konfiguracjach sprzętowych, i dołożyć własną cegiełkę.


Tagi: gry na świecie Massive Entertainment / Ubisoft Massive oceny The Division Ubisoft PC PS4 XONE
Skomentuj post: