Star Citizen - budżet produkcji wynosi już 110 milionów dolarów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2016, 09:03


Kategorie: News

W połowie grudnia 2015 roku deweloperom ze Edukacja Cloud Supermocarstwo Games udało się przekroczyć urokliwy próg 100 milionów dolarów zebranych na produkcję wyczekiwanego kosmicznego symulatora Star Citizen. To już Jednakże przeszłość, gdyż od tamtej pory na Rachunek twórców wpadło kolejnych 10 milionów dolarów. W bieżącej chwili licznik na oficjalnej stronie tytułu pokazuje przeszło 110 milionów dolarów, wpłaconych Z powodu Przeszło 1,3 miliona osób. Jeżeli więc widać, Ciekawość produkcją Wykluczone maleje, choć Przedstawienie pełnej wersji to ciągle podkład muzyczny przyszłości. Właśnie Zali siak, jeżeli Skądże (znowu) jesteście pewni, Azali Godzi się inwestować pieniądze w Ów projekt, to W tym momencie macie doskonałą okazję Na przetestowania gry. Star Citizen jest albowiem dostępne W stronę 20 marca W okresie darmo, w ramach przepustki Free Fly.


Star Citizen – Korab Khartu. - Star Citizen - budżet produkcji wynosi już 110 milionów dolarów - wiadomość - 2016-03-14
Star Citizen – Bandera Khartu.

Jeżeli zdecydujecie się na złożenie zamówienia, to obecnie, Miast na Star Citizen, możecie wydać pieniądze na Squadron 42, Zatem Rowek dla jednego gracza, który został wydzielony Parę tygodni temu i jest samodzielnym modułem. W finalnej wersji tytułu weźmiemy udział w emocjonującej kampanii, przy której pracuje Garść gwiazd kina, w tym Gary Oldman (JFK, The Fifth Element, Batman Begins) i Mark Hamill (Luke Skywalker z oryginalnej trylogii Star Wars).

Samo Star Citizen będzie z kolei rozbudowanym projektem łączącym w sobie konwencjonalny Niezmierny symulator, grę MMO, pierwszoosobową strzelankę i Jeszcze czego tylko. Montaż powstaje już od dobrych kilku lat, gdyż usłyszeliśmy o niej już w 2012 roku. Właśnie tytuł dostępny jest w wersji alfa.


Tagi: gry na świecie budżety gier Cloud Imperium Games finansowanie społecznościowe Star Citizen PC
Skomentuj post: