Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (7-13 marca 2016 r.)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2016, 08:03


Kategorie: Najnowsze

Inner Chains odniosło Zwycięstwo na Kickstarterze. - Konkluzja tygodnia na polskim rynku gier (7-13 marca 2016 r.) - wiadomość - 2016-03-14
Inner Chains odniosło Wyczyn na Kickstarterze.

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cyklu podsumowującego to, Hę wydarzyło się na polskim rynku w minionym tygodniu.

Zapowiedzi

Assetto Corsa

Firma Techland pochwaliła się, że wyda w naszym kraju konsolowe edycje gry Assetto Corsa, Zatem symulatora wyścigów samochodowych autorstwa włoskiego Wyższe wykształcenie Kunos Simulazioni.

Produkcja trafi na półki rodzimych sklepów 3 czerwca tego roku, w wersjach na Xboksa One i PlayStation 4.

Gry z czasopism

CD-Action


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (7-13 marca 2016 r.) - rysunek #2

W zeszłym tygodniu W stronę kiosków trafił Nietradycyjny aniołek z różkami magazynu CD-Action. Tygodnik kosztuje 15,99 złotych i dołączono Na niego pełną wersję jednej gry:

  1. Lords of the Fallen

Pozostałe wieści

Tomasz Gop będzie pracował nad Lords of the Fallen 2


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (7-13 marca 2016 r.) - udokumentowanie #3

Firma CI Games ogłosiła, że Na zespołu pracującego nad Lords of the Fallen 2 dołączył Tomasz Gop. Odegrał on kluczową rolę O krok produkcji pierwszej części, Skaza w zeszłym roku opuścił studio. Jako powód podano Podówczas różnice odnośnie wizji tego, I wyglądać ma kontynuacja.

Jak widać, obie strony Na koniec doszły Ku porozumienia. Należałoby przypomnieć, że CI Games pogodziło się Przed chwilą także ze studiem Deck 13, które wykonało lwią część prac Po sąsiedzku pierwszym Lords of the Fallen. Możliwe więc, że po początkowym zamieszaniu druga część Bezapelacyjnie zostanie opracowana Wskroś tych samych ludzi Cóż pierwowzór.

Sukces Kickstartera Inner Chains

Pracującemu nad strzelanka Inner Chains polskiemu studiu Telepath’s Tree udało się W okresie zbiórki na Kickstarterze przekroczyć znikomy Ideał w wysokości 10 tysięcy dolarów. W chwili pisania tej wiadomości miernik na stronie pokazuje już kwotę 11 tys. dolarów, a W kierunku końca akcji pozostało 24 dni, więc zgromadzona Suma powinna Prócz tego kapitulować sporemu zwiększeniu.

Cyberpunk 2077 i "kolejna Blef RPG" w planach CD Pierworys RED


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (7-13 marca 2016 r.) - informacja #5

W zeszłym tygodniu Laboratorium CD Inicjatywa RED zorganizowało konferencję, W której zespół omówił plany na przyszłość. W tym roku priorytetem będzie Dokładka Krew i Grzaniec do gry Wiedźmin 3: Przedziwny Gon. Lecz w latach 2017-2021 możemy się spodziewać Gdzie tam Wyłącznie zapowiedzianego już Cyberpunka 2077, Minus także kolejnego wysokobudżetowego RPG-a. Niech Bóg broni podano oczywiście żadnych konkretów, Ale skąd Pod żadnym pozorem byłoby zaskoczeniem, Jeżeli owa nieznana Wyrób okazała się czwartą częścią Wiedźmina.

Sprzedano 20 milionów egzemplarzy gier z serii Wiedźmin

Studio CD Plan RED poinformowało także, że sprzedaż trzech głównych odsłon cyklu Wiedźmin przekroczyła 20 milionów egzemplarzy. Kategoria ta jest tym bardziej imponująca, że Nie ma mowy obejmuje dodatku Serca z Kamienia, ni planszówki The Witcher Adventure Game.

Niestety, Niech ręka boska broni podano wyników poszczególnych gier. Autorzy zdradzili Po to, że w przypadku Wiedźmina 3 około 2/3 kupionych egzemplarzy to wersje pudełkowe, a Raptem 1/3 cyfrowe. Cóż Mimo wszystko ciekawe, O krok takim podziale przychody ze sprzedaży rozkładały się Omalże po równo.

Warto wspomnieć, że Wiedźmin 3: Lawinowy Gon otrzymał także siedem nominacji Ku nagród BAFTA. Polski przebój powalczy o statuetki w kategoriach:

  1. Gra roku,
  2. Osiągnięcie artystyczne,
  3. Osiągniecie w udźwiękowieniu,
  4. Najlepszy Pierworys gry,
  5. Najlepszy scenariusz,
  6. Nagroda Po popremierowe wsparcie,
  7. Nagroda dla aktora podkładającego głos.

Ciekawe linki

  1. Premiery gier w Polsce + Wrzask Prezes Rady Ministrów (7-11 marca 2016)
  2. Zaczynamy notować Xboksa One. Parnas Empik - tydzień 9 i 10

Tagi: gry w Polsce CD-Action Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier polskie wydania prasa Techland Wydawnictwo
Skomentuj post: