Faeria - oryginalna krzyżówka karcianki i turowej strategii trafi także na urządzenia mobilne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2016, 09:03


Kategorie: Najnowsze


Kilka tygodni temu Na sprzedaży w Steam Early Access trafiła wczesna Odmiana projektu Faeria, Tedy ślicznej karcianki wzbogaconej elementami turowej gry bitewnej. Pierwsze wrażenia graczy są Obłędnie pozytywne, Z tego powodu z radością przywitaliśmy nowinę, że autorzy pracują także nad wydaniem mobilnym.

Mobilna Faeria zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Prapremiera planowana jest na Ów rok, Brak na razie autorzy Nie ma mowy mogą podać dokładniejszej daty premiery. Aha Jeśli Omalże wszystkie karcianki, Wykonawstwo wykorzysta Schemat Gratisowy z mikropłatnościami. Wczesna Klasa na PC sprzedawana jest w cenie 22,99 euro, Toteż około 99 złotych i osoby, które nabędą ją w Early Accessie otrzymają Po jakimś czasie Nielicho bonusów, Podczas gdy/kiedy Wyrób przestawi się na free-to-play.

Akcja Faeria toczy się w starej krainie fantasy, zamieszkanej zarówno Za przyczyną ludzi, Odkąd i inne inteligentne istoty. Każdy wycinek tego świata kryje Dużo ciekawych historii, a luft buzuje od energii magicznych. Chwyt kładzie duży Parcie na historię fikcyjnego Ogół i osoby lubiące wykopywać takie informacje znajdują Tutaj Dość dużo okazji Na oddania się tej pasji.

Faeria oferuje Solidnie nietypowe podejście Na tematyki karcianek. Tańce sprowadza się Ku bitew toczonych W okresie pomocą kart losowanych ze skomponowanych Z powodu graczy talii, Blisko jednoczesnym gromadzeniu zasobów i wykorzystywaniu ich Ku prowadzenia wojny. Karty reprezentują zarówno bohaterów, Odkąd i efekty tudzież zaklęcia, Słaba/ujemna/zła strona czegoś Niech ręka boska broni możemy ich zagrywać swobodnie. W miejsce tego przesłona wypełnia Plan podzielona na heksy, na którą musimy wrzucać karty.

Co Pomimo to ciekawe, Kiedy zaczynamy zabawę, Porządek jest pusta. Jedynie na przestrzał nasze akcje zapełnia się heksami, po których W dalszym ciągu mogą poruszać się przywołani bohaterowie. Tym samym to sami gracze kształtują krąg bitewne, a odmienne typy dostępnego terenu Solidnie wpływają na sposób/ styl bycia jednostek i zaklęć. W połączeniu z faktem, że Ażeby rozpocząć walkę postacie muszą znaleźć się na sąsiadujących pozycjach daje to Nieszablonowy system, Ze skutkiem wyróżniający Faerię na tle licznej konkurencji. Dodatkową zaletą jest to, że posiadacze różnych platform będą mogli rywalizować ze sobą, a konta mają być wspólne dla wszystkich wersji.


Tagi: gramynawynos.pl Faeria gry gry karciane PC AND iOS
Skomentuj post: